Fala uderzeniowa Warszawa Bielany

Fala uderzeniowa Warszawa Bielany. Fizjoterapia to dziedzina medyczna bardzo intensywnie rozwijająca się.

Większość państw na świecie fizjoterapeutę traktuje jako zawód zaufania publicznego. Wiele państw interesuje się rozwojem fizjoterapii gdyż wczesne wprowadzenie zabiegów czy interwencji fizjoterapeutycznej w schorzeniach bólowych zapewnia lepszy stan zdrowia danego społeczeństwa oraz wprowadza istotne oszczędności dla państwa. Według Międzynarodowej Organizacji Zrzeszającej Fizjoterapeutów z całego świata większość krajów wprowadziło bezpośredni dostęp do usług fizjoterapeutycznych m.in.: w 17 krajach Europy, 6 Azji, 9 Afryki, 4 Ameryki Północnej i 4 Ameryki Południowej.

 Terapię falą uderzeniową cechuje wysoka potwierdzona klinicznie skuteczność,

nieinwazyjność, szybka poprawa stanu klinicznego pacjenta. Nowoczesnym i ekonomicznym aparatem do terapii radialną falą uderzeniową jest Impactis M. Urządzenie to pomocne jest w zwalczaniu przewlekłego bólu, w skutecznym leczeniu różnych patologii dotyczących ścięgien, więzadeł, torebek stawowych, mięśni i kości. Nie ma efektów ubocznych, nie ma konieczności podawania znieczulenia i stosowania środków farmakologicznych. Aparat wyposażony jest w zasilacz impulsowy, aplikator fali uderzeniowej, transmiter 10 mm, 15 mm, 20 mm, uchwyt aplikatora, wkrętak do montażu uchwytu, rysik do wyświetlacza oraz instrukcja obsługi.

Fala uderzeniowa Warszawa Bielany. W skutecznym i błyskawicznym wymodelowaniu sylwetki przy użyciu akustycznej fali uderzeniowej pomocny będzie zestaw HS 2032.

Służy do bezinwazyjnego usuwania tłuszczu i ciał włóknistych. HS 2032 jest nowością na rynku wśród urządzeń zabiegowych, łączących dwie procedury zabiegowe, tj. akustyczną falę uderzeniową (ESWT) oraz CrioMesoTerapię (mezoterapia bezigłowa podawana razem z krioterapią). HS 2032 jest urządzeniem o niezwykłej skuteczności i efektywności. Przeszło w 90% zastosowanych przypadków zauważono ubytek tkanki tłuszczowej, a u 25% trwały ubytek tkanki tłuszczowej. Elastyczność włókien skóry wzrosła do 76% po kilku zabiegach, a po około 3 miesiącach wykazano poprawę nawet do 100%. Obecnie nie ma innej bezinwazyjnej, bezpiecznej i przyjaznej technologii mogącej dać porównywalne, trwałe efekty.

Uderzeniowa Fala Akustyczna (UFA) to nieinwazyjne i bezbolesne rozpuszczenie i rozdrobnienie zwapnień i złogów w ścięgnach i przeponach, to najlepszy sposób na poprawę ukrwienia i przemianę materii komórek. Dzięki ingerencji uderzeniowej fali akustycznej w strukturę komórek tłuszczowych, wyjątkowo skutecznie i trwale wchłania i naturalnie wydala tłuszcz przez układ limfatyczny redukując komórki tłuszczowe i cellulit. W większości przypadków zabiegi tej terapii likwidują zagłębienia w skórze, wyrównują powierzchnię skóry, zmiękczają grudki wyczuwalne pod palcami, zmniejszają obwód np. bioder. Efekty widoczne są już po 4 do 6 sesjach. Jest metodą oferowaną już w ponad 500 największych ośrodków na świecie zajmujących się urodą.