Physiolab

Physiolab

Physiolab to zabieg dedykowany wszystkim osobom, które borykają się z problemem nierównomiernego kolorytu cery oraz wszelkiego rodzaju przebarwieniami wtórnymi (pozapalnymi, hormonalnymi oraz wynikających z fotostarzenia się skóry). Jest to zabieg tonujący i pielęgnacyjny, a wykorzystane w jego trakcie preparaty tworzą transparentny kamuflaż i jednocześnie odżywiając skórę.

Wskazania do wykonania Physiolab

Zabieg ten polecany jest przede wszystkim tym paniom, które posiadają matową oraz poszarzałą cerę, ale również taką, na które widoczne są przebarwienia i widoczne są oznaki fotostarzenia się skóry i plamy soczewicowate. Physiolab będzie przydatny również w przypadku skóry suchej, atopowej, tłustej i pozbawionej elastyczności. Zastosowanie odpowiednich komponentów wpłynie także na zmniejszenie widoczności piegów oraz i wyrównania odcienia.

Przeciwwskazania

Jak każda procedura, Physiolab ma również przeciwwskazania. Nie należy wykonywać go u pań w ciąży oraz karmiących piersią, a także u osób o widocznych oznakach infekcji i w aktywnych stanach chorobowych, zarówno autoimmunologicznych (toczeń, stwardnienie rozsiane, rzs), jak i skóry (trądzik różowaty, łuszczyca lub wyprysk). Zabieg nie może zostać wykonany w trakcie kuracji retoinodami i sterydami, a także 6 miesięcy po niej) oraz na skórze po opalaniu). 

Na czym polega zabieg

Physiolab to nowość na polskim rynku. W jego przebiegu stosuje się specjalne ampułki zawierające sporą ilość substancji aktywnie regenerujących oraz barwniki, których zadaniem jest lekko rozjaśnić skórę. Rezultatem jest bardziej rozświetlona cera, która dodatkowo zostaje rozjaśniona na tyle, że wszelkie niedoskonałości stają się mniej widoczne. Procedurę przeprowadza się poprzez wtłoczenie na poziomie naskórkowym zawartości ampułki.

Takie działanie sprawia, że uzyskuje się efekt wspomnianego już kamuflażu oraz rozświetlenia przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej inwazyjności Physiolab. Zabieg można wykonywać przez cały rok zarówno w serii co dwa tygodnie, ale również w formie bankietowej przed ważnym wydarzeniem. A dla podtrzymania efektu -zastosować odżywcze maski w płachcie.

Jakie produkty?

W trakcie procedury wykorzystuje się jedynie produkty renomowanych producentów, które dobiera się w zależności od rodzaju zabiegu: glow, napinający, rewitalizujący lub rozjaśniający. W przypadku pań, którym zależy nie tylko na poprawie kondycji skóry, ale również spłyceniu zmarszczek mimicznych zaleca się zastosowanie ampułki Booster, której działanie przypomina działanie jadu kiełbasianego. Formuła kationowa zapewnia szybkie wchłanianie, dzięki czemu możemy liczyć na wykonanie liftingu w niemal ekspresowym tempie.